Захід відбудеться 23 квітня 2019 року о 16 годині в актовій залі імені ректора Валерія Скотного Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка.

У межах презентації автор, почесний громадянин Дрогобича, публіцист і філософ, відомий громадський діяч та віце-ректор УКУ з питань призначення та місії представить свою нову працю. Також  також відбудеться обговорення книги зі спеціально запрошеними гостями.
Книга містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через чотириа спекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

Книгу видано “Видавництвом Старого Лева” за підтримки випускників  Бізнес-школи УКУ:  програми Key Executive MBA, магістерської програми з інновацій та підприємництва, а також магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.