Відповідно до рішення, кожен з трьох порушників-забруднювачів довкілля повинен сплатити штраф у розмірі 1360 гривень.

Про це повідомив голова адміністративної комісії  заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

Як зазначив читновник, відповідне рішення щодо притягнення до відповідальності цих трьох осіб було ухвалено на підставі розгляду комісією трьох протоколів про адміністративне правопорушення, складених інспекторами КП «Муніципальна варта» за правопорушення, передбачене ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Також Володимир Коцюба наголосив, що факти правопорушення трьома винуватцями були зафіксовані камерами відеоспостереження.

Нагадуємо:  цього року з ініціативи Дрогобицького міського голови Тараса Кучми було встановлено низку відеокамер біля сміттєвих майданчиків, з метою забезпечення громадського порядку та належного утримання благоустрою міста Дрогобича.

Як зазначають у відділі правового забезпечення Дрогобицької міської ради, у разі несплати штрафу в добровільному порядку та надання відповідного підтвердження, штраф стягує відділ державної виконавчої служби за місцем проживання порушника у подвійному розмірі.

Також у відділі правового забезпечення ДМР повідомили, що камерами спостереження було зафіксовано ще три факти викидання сміття  у непризначеному місці. Зараз триває  робота із притягнення їх до відповідальності.