Нагадаємо, в п’ятницю, 26 квітня, обраний президент оголосив про свою короткострокову відпустку і виїхав в Туреччину. У курортному Бодрумі Зеленський, як стверджується, проживав в бутік-готелі Мамихана Мальсагова, також відомого як Міша Махно. Це чеченський бізнесмен, який має величезний вплив у тіньовому світі Росії і Туреччини, і знаходиться в розшуку за вбивство в РФ.

Ділові зустрічі Зеленський, як стверджується, проводив на яхті олігарха Ігоря Коломойського. Раніше ми писали про те, як українські політики літали до олігарха напередодні другого туру виборів, і як адвокат Коломойського Андрій Богдан курирує роботу передвиборчого штабу Зеленського.

Також з’явилася інформація, що одночасно з “відпочинком” в Бодрумі Зеленського, в аеропорту курортного міста приземлилися ряд літаків українських та центральноєвропейських олігархів. Зокрема стверджується, що в місто прибули Геннадій Боголюбов, партнер олігарха Коломойського, який прилетів разом з екс-заступником голови Служби зовнішньої розвідки Сергієм Семочко. Крім цього на таємну зустріч із Зеленським прибули парламентарі від кума Володимира Путіна Віктора Медведчука і помічника російського президента Владислава Суркова.

Крім цього повідомляється, що Зеленський зустрічався з представниками польського, угорського та молдавського транскордонного кримінального бізнесу, що має інтереси в сфері контрабандних потоків. Також джерела повідомили про заплановані ротації у вищому керівництві країни. Найближчим часом очікується заміна глави Кабінету міністрів, Служби безпеки (СБУ), Служби зовнішньої розвідки (СЗР), Національного банку, Генеральної прокуратури, і “Нафтогазу”.

Можна зробити висновок, що незважаючи на всі запевнення в готовності “жити по-новому”, прозорості та відкритості, декларованої Зеленським, він  справжні справи прагне вирішувати далеко від зайвих очей.

Джерело