Урочисте відкриття VI Міжнародного форуму «Дні Австрії у Дрогобичі» відбудеться 13 травня о 10 годині в приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича.

Також цього дня заплановано прийом дипломатичних та громадських діячів міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою.

Днями у Дрогобицькій міській раді відбулося організаційне засідання під головуванням міського голови Дрогобича Тараса Кучми за участі керівників структурних підрозділів міської ради та доцента доктора Ярослава Лопушанського, керівника Австрійської бібліотеки у Дрогобичі.

Під час розмови Ярослав Лопушанський, як голова організаційного комітету, ознайомив присутніх з програмою заходів. Також учасники засідання обговорили низку організаційних питань, зокрема щодо прийому почесних гостей.

«Дні Австрії — щорічний захід, який презентує іноземним гостям наше місто. Тому цьогоріч ми повинні зважити на недоліки минулорічні і докласти максимальних зусиль для забезпечення високого рівня організації та проведення цього заходу», — сказав Дрогобицький міський голова Тарас Кучма.

Своєю чергою, Ярослав Лопушанський наголосив, що проведення Міжнародного форуму «Дні Австрії у Дрогобичі» — взаємна популяризація спільної історичної та культурної спадщини України, зокрема Галичини та Австрії. З огляду на багату культуру та архітектурну спадщину Дрогобича, цей захід є можливістю пропагувати місцеві надбання на широкий загал європейської публіки. Наслідком проведення таких заходів є розвиток співпраці між Дрогобичем та містами Австрії у сферах освіти, культури, соціально-економічній та медицини.

Нагадаємо, V Міжнародний фестиваль «Дні Австрії у Дрогобичі» був присвячений Федеральній землі Штирія в Австрії.