Під час благодійного балу з промовистою назвою «Щастя усім — дай Бог» було зібрано 169 550 гривень. Як і було анонсовано, кошти, виручені з благодійного балу, були скеровані на придбання апарату штучної вентиляції легень до реанімаційного відділення КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Також – завдяки спільному фінасуванню з міської скарбниці –  для КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» було придбано два монітори пацієнта та сучасний електрокардіограф.

Лікарі Дрогобицької лікарні зазначають, що апарат штучної вентиляції легень є необхідним для збереження життя пацієнтів, які не можуть дихати самостійно.

Лише в перший день після отримання апарату, — зазначають дрогобицькі медики, — до апарату було підключено та вдалося врятувати чотири пацієнтів. Також медики наголошують, що від моменту роботи апарату, у реанімаційне відділення потрапили 500 пацієнтів, 100 з яких врятували саме завдяки обладнанню, придбаному за кошти Першого благодійного балу.

Вже завтра, шостого травня у Дрогобичі вдруге відбудеться Благодійний бал під гаслом «Запали іскру добра!».

Місія балу залишається незмінною: не лише згуртувати людей доброї волі, а й зібрати необхідні кошти для реалізації благородної справи. Кошти, зібрані на заході, будуть спрямовані на придбання монітора реанімаційно-хірургічного “ЮМ-300” та дефібрилятора-монітора “HEART START MRX Філіпс Медікал” для Центральної лікарні Дрогобича (у кардіологічне відділення та відділення інтенсивної терапії при кардіології).

Як зазначає організаторка балу Леся Татарська,  на Другому благодійному балі у Дрогобичі очікують побачити  усіх небайдужих і чуйних, від щирості яких запалиться іскра добра.

“Тож не забуваймо: альтруїзм, доброчинність- чесноти, які надто багато важать. Не задля особистого хісна, а для допомоги ближньому варто діяти, тоді й вам віддасться за заслугами” – каже невтомна громадська активістка, організаторка Балу Леся Татарська.

Тож, у Дрогобичі, о 16 годині у відпочинковому комплексі “Фата Морґана” завтра – Другий благодійний бал.