За фактами скоєних на побутовому ґрунті злочинів правоохоронці відкрили 38 кримінальних проваджень. Сімом особам, згідно з Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», судами винесено обмежувальні приписи, а саме: по одному в Жовківському,  Бродівському, Шевченківському, Залізничному районах та в Бориславі, ще два – у Личаківському районі Львова.

Також правоохоронцями Львівщини було зареєстровано два випадки порушення обмежувальних приписів, за фактами яких відкрито кримінальні провадження за ст.390-1 (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України, зокрема Личаківського відділу поліції та Бориславського відділення поліції.

Зафіксовано 12 випадків систематичного вчинення домашнього насильства, за фактами яких розпочато досудові розслідування кримінальних проваджень, відкритих за ст.126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України, а саме по: одному у Пустомитівському, Бродівському районах та у місті Червоноград, по два – у Дрогобицькому, Кам’янка-Бузькому і Яорівському районах, ще три випадки – у Буському районі.

На профілактичному обліку перебуває 3614 осіб, з них семеро  неповнолітніх, зокрема дівчина та шість хлопців. Серед дорослих – 3374 чоловіки та 234 жінки.