Що й казати, алеям курортного парку оздоровниці «щастить» – лише минулого року львівська фірма «Будґарант Груп» “стахановськими” темпами викладал тут бруківку і витартила на це два мільйони гривень, отримані містом з обласного Фонду охорони довкілля. Однак свою роботу працівники цієї фірми виконали настільки неякісного, що неозброєним оком було видно – бруківка викладена криво та абияк. Тож після низки публікацій у ЗМІ та численних коментарів у соціальних мережах містянами, а також скерованим претензійним актам Управлінням ЖКГ і Б до «Будґарант Груп», фірма наново переклала криву бруківку в парку. Та тішитися довго не довелося – щойно покладена  бруківка в негоду провалилася. Й пр це негайно у мережі Фейсбук повідомив небайдужий трускавчанин Петро Закусило.

Як пояснює ситуацію Сергій Максимич, керівник Управління ЖКГ і Б, яке свого часу оголошувало тендер на ремонтні роботи в парку, “швидше за все провалилася бруківка через те, що під нею  проходять стічні труби різних діаметрів та якраз в місті обвалу є поворот до колодязя і   стик цих рур.

– Під напором води, який в ці дощові дні надто сильний й під тиском бруківку зірвало, бо все це на схилі”, – підсумовує посадовець. Трускавчани миттєво відреагували на новий провал у парку критичними коментарями на адресу виконавця робіт, люди радять підряднику передовсім вивчити технології прокладання бруківки на схилах і тоді братися за справу.

Додамо, що львівську фірму «Будґарант Груп» зареєстрована  2014 року, розмір статутного капіталу – 500 гривень. Під час проведення тендеру міським Управлінням ЖКГ і Б, з’ясувалося, що «Буґарант Груп» не має в штаті працівників та обладнання, необхідних для виконання робіт. Про це свідчила довідка, надана фірмою, – у ній керівник обіцяє після перемоги у торгах залучити робітників для реконструкції парку у Трускавці. Щодо матеріально-технічної бази, то спецтехніку «Будґарант Груп», за його ж інформацією, орендує в іншої фірми. Однак це не завадило підприємству стати переможцем тендеру в місті-курорті.

Торік у жовтні «Будґарант Груп» торік взявся за виконання робіт в курортному парку. Насамперед працівники  фірми проклали трубу, діаметром 600 міліметрів для водовідведення біля верхнього туалету у парку, також було здійснено заміну дощової каналізації від «Едварда» до «Броніслави». Заключним етапом стало  вимощення  бруківкою території до пам’ятника Міцкевича й і освітлення алей, що ведуть до «Юзі».

З бруківкою ж “Адамівці” не щастить: то поклали її криво, то тепер утворилося провалля. Керівник Управління ЖКГ і Б переконує: уже поінформували замовника робіт про нову проблему. Там обіцяли її виправити. Щоправда наскільки це буде якісно – велике питання, якщо із другої спроби належним чином забрукувати парк не вдалося.

За інформацією “Джерел Трускавця”