Крім того, голова облради поділився планами, що наступного року передбачається звести ще більші спортивні поля для великих футбольних команд.

Відтак спершу майданчик зі штучним (трав’яним) покриттям відкрили у ЗОШ №8. Цей спортивний об’єкт облаштовано в межах реалізації обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017 – 2021 роки у 2018 році. З обласного бюджету на цю мету скерували 500 тисяч гривень з обласного бюджету та один мільйон з міської скарбниці Червонограда.

Відтак Олександр Ганущин взяв участь у відкритті спортивного майданчика зі штучним (трав’яним) на вулиці Клюсівській, який зведено завдяки втіленню бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в реґіонах України». На цей спортивний об’єкт скерували з державного бюджету 713 тисяч гривень та 750 тисяч гривень з місцевого бюджету.

Варто зауважити, що під час урочистостей відбулося освячення спортивних майданчиків, опісля – проведено міні-футбольний турнір.

Додамо: на території області в рамках програми «Спортивний майданчик» станом на сьогодні відкрили 167 тренажерних і 130 зі штучним покриттям спортивних майданчиків.

За інформацією прес-служби Львівської обласної ради