Вже сьогодні можна сказати, що й цього разу Лесі Татарській разом з однодумцями акція вдалася. По-перше, зібрано 207 600 гривень.

Наголошу ще раз таки справді треба віддати шану невтомній і здатній ламати й пробивати мури Лесі Татарській. Поволі змінюється місто, приходить розуміння, що зміни передовсім від нас усіх і кожного окремо.

Так, дійсно є реформа, медицина вже інша, та ще багато чого потребує, тож доброчинність аж ніяк не звук порожній і не є зайвою. Тішить, що влада й білявладні структури не декларативно долучилися, що вже й лікарська та вчительська спільноти з власної волі, не за помахом руки чиновництва теж взяли участь у Благочинному балі.

Багато відомих людей були присутні. Скажімо цікаво було дивитися, як за дійством спостерігав знаменитий лікар, інтеліґентний, шляхетний і злегка іронічний Юрій Юрійович Томашук. Шкода, що сам не забажав,а організатори слова поважному достойникові слова не надали… Цікаво було б послухати думку непересічного дрогобичанина…

Ще один важливий момент засвідчив бал: дедалі більше людей бізнесу розуміють, що саме альтруїзм – те, що рятує і робить нас менш аґресивним й нечутливими та байдужими, вберігає від зачерствіння душ. Адже не хісном єдиним. Навіть як не багато маєш, все ж – допоможи тим, хто сьогодні собі ради не дасть … А ще дивовижна, товариська толерантна атмосфера вражала, а також і те, що все було не просто без, а – понад політикою і пристрастями нещодавніми й теперішніми… Бо – мета благородна: допомога нашій міській медицині й підтримка коштами відомого мистця-музиканта Сірка, який потребує лікування й прагне жити. А люди які, які особистості, які мистці.. Вміє пані Татарська згуртувати, вміє залучити. Цього разу також було чимало знаменитих й широко знаних. Передовсім не можна дві знакові постаті оминути. Оксана Муха. Вже – зірка, вже широко знана. Але попереду – велике майбутнє й входження до “клану” справді визначних. Це рівень гідний і часто згадуваної Квітки, й безсмертної Едіт (Оксана буквально потрясла своїм виконанням і прочитанням славнозвісного “Non, je ne regrette rien…”.) І ще одна гостя – дивовижна, з глибоко-глибинними очима, розкішна жінка Римма Зюбіна (як про актрису вже не кажу), ніби з якогось давньої, чорно-білої майже Феллінієвської, неореалістичної доби…

А ще були Олексій Богданович, хоча й зірковий, але цілком доступний для спілкування, шляхетний з благородною поставою Олексій Богданович, актриса театру на Подолі Алевтина Чернова, галицька вокалістка Леся Киричук, співак і письменник, кумир багатьох кобіт Дрогобиччини Віктор Винник, Леся Калічак зі своїм народним ансамблем «Оксамит», що дав «заспів» заходу, позаяк відкрив бал віденським вальсом й заохотив до танцю присутніх на чолі з дрогобицьким мером, колектив, який уже давно є справжнім діамантом у танцювальному намисті краю, музикант-віртуоз Василь Клепач, інші цікаві гості.

А які ведучі! Саме вони зробили все для того, щоби бал відбувався жваво, цікаво, щоби й аукціон благодійний був цікавим й спонукав до змагальности заради збору коштів для реалізації мети Другого благодійного.

Це – справжній ас проведення подібних заходів Андрій Альберда з Євою Райською, котра завше в пошуку самовираження й чогось нового у всьому, за що береться, це – улюбленці публіки Андрій Юркевич та Ігор Дьорка («Дует імені нас»), це – яскрава, шляхетна Ольга Грищенко-Біла та Богдан Михайлишин, людина з бездоганним почуттям гумору й умінням комуні кувати з абсолютно різною публікою…

Саме завдяки ведучим бал  було чітко по-діловому організовано (дяка ведучим), і цікаво, і весело, й почасти з сумом та журно..

Й те, що вдруге проведений бал вдався, свідчить і розголос, обговорення заходу, як триває до тепер. Хоча, звісно, як у нас буває надто часто, без недоброзичливців та заздрісників не обійшлося.

Хто знає літери, хто хоча б зрідка читає (дехто, щоправда лише з телевізії чи з сумнівних джерел інтернету видобуває інформацію), може, й пригадує, тезу про те, що, як нема ґазет інакших, то ж читати не варто… Та наш люд все ж читає те, що читати й до чого дослухатися не варто.  Адже надто багато говорять і пишуть негативно про Бал ті, хто себе не запитали:”Я сам щось можу, чогось вартий” або ті, хто не відгукнулися й квиток не придбали… Тепер – ображені. На кого, на що? Може, що жаба не додусила? Та, мабуть, в нашім “найдивнішім в Галичині місті файної акустики”, все справді щось порОблено: забуваємо, що сайт – будь-хто може таке собі закласти – не завше є медія… Закон не забороняє? Гаразд (тільки не о’кей, бо ми в Україні, й Закон про мову ухвалено)… Лише – не вдягайте на себе одіж ґазетярів, бо ж навіть у Дрогобичі всі знають, хто є ким, що є що й звідки навіть вітер віє, іноді дивний, з інших широт… Тому не варто аж так вірити тим, хто не був, а каже про “не таких”, “жирних”, “крадіїв” тощо… Бал – ініціатива громадська… А от сайти, на кшталт того, де дев’ятдесят відсотків коментарів пишуть утримувачі ресурсу, або ж подібні, – там усе зрозуміло. Бо – таки не спроможні ні замислитися, ні на власні очі побачити, ні… А вже взяти інтерв’ю в засновниці та організаторки балу – то вже занадто… Бо ж вони зоїли… Бо… ЖАБА ДУСИТЬ та спонукає…

Та як би там не було –  зажевріла запалена Другим доброчинним балом іскра добра та взаємопомочи….

Відео від “Варто-Галицькі новини”

Коментарі:

Римма Зюбіна:

Є такі люди, які творять добро і заряджають цим добром усіх навколо. Леся Татарська саме з тієї когорти. Її серце не таке як у всіх. Воно болить за всіх, б’ється шалено, і дбає про наші серця.
Може тому Благодійний Бал “Запали іскру добра” мав на меті зібрати кошти саме для кардіологічного відділення Центральної міської лікарні міста Дрогобича – рятувати наші серця.
Завдяки титанічним зусиллям Лесі Татарської відбувся цей чудовий Бал, де всі були вишуканими красивим – і результат теж приємно вражає, як і все, що я побачила 207 600 гривень! На ці кошти буде придбано монітор для реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 та дефібрилятор-монітора HEART START MRXФіліпс Медікал.
Також відбувся благодійний аукціон, метою якого було зібрати кошти для лікування дрогобичанина Сергія Панькова (Sirko). Сума зібраних коштів 25 650 грн та 50 доларів США.
Я вперше була на подібному благодійному заході, все було щиро, стильно, мудро.
Дякую за знайомство.
Не зупиняйтесь у своїх добрих справах, пані Лесю!
Завжди рада буду допомогти і підтримати Вас!

Леся ТАТАРСЬКА:

Ось і відшумів наш другий благодійний бал «Запали іскру добра».
Вишукані вечірні сукні в жінок, елегантні костюми в чоловіків, чарівна класична музика,стійкі запахи добротніх парфумів, келих ігристого, та його ВЕЛИЧНІСТЬ-ВАЛЬС!
БАЛ – це захід, що покликаний повернути нашому суспільству забуті цінності, нагадати про вишуканість, гарні манери та виявити прагнення прекрасного, яке насправді є в кожній людині.
Хочеться поділитися думками і від усього серця подякувати моїм дорогим дрогобичанам, учасникам та гостям за те, що ми спільними зусиллями це зробили.

Громада нашого міста вкотре об’єдналась і показала нашу спільну любов, добро і солідарність із тими, кому потрібна допомога. Зібрано 207 600 гривень! Люди, Ви неймовірні! Дякуємо всім!
На ці кошти буде куплено монітор для реанімаційно-хірургічного ЮМ-300 та дефібрилятор-монітора HEART START MRXФіліпс Медікал для Центральної лікарні Дрогобича.
Скільки людських життів буде врятовано завдяки вам, Люди!
Під час проведення Другого Благодійного балу”Запали іскру добра” проводився благодійний аукціон, метою якого було зібрати кошти для лікування дрогобичанина Сергія Панькова (Sirko). Після підрахунку сума зібраних коштів становить 25 650 гривень та 50 доларів США. Кошти, за згодою Сергія, буде перераховано на картковий рахунок для продовження лікування тяжкої недуги.
Окрема подяка музикантові за передані 100 компакт-дисків альбому” Теплий дощ”. Диски, як дарунки, було роздано гостям балу та учасникам аукціону.
Едем Резорт Медікал і СПА з нагоди благодійного балу подарував молодому подружжю воїнів АТО Арістовій Вероніці та Денису Бойкову шлюбний відпочинок на одну добу в СПА-зоні! Подяка благодійникам!
Моя особиста подяка та від усіх дрогобичан нашим зірковим гостям, які радо погодилися прийняти участь у благодійному заході та, облишивши справи, роботу, приїхали до нашого славного Дрогобича.
Дякуємо, Риммо ЗЮБІНА, Оксано МУХА, Олексію БОГДАНОВИЧ, Олесю КИРИЧУК, Мар’яне КРИСЬКУВ, Вікторе ВИННИК, Ростиславе КУШИНА, Гурте «АДАМ»:/ Михайло Клименко, Володимир Шаріков, Олександра Юрова, Андрій Гриценко/, Сергію ДМІТРІЄВ, Дуете “ІМЕНІ НАС”, Василю  КЛЕПАЧ.

Також на нашу велику дяку заслуговують ведучі:

Ольга БІЛА,
Богдан  МИХАЙЛИШИН,
Андрій АЛЬБЕРДА,

Єва РАЙСЬКА
Окреме велике спасибі народному ансамблю бального танцю “Оксамит” та струнному колективу «ТЕТ КВАРТЕТ”.

Дякуємо  відпочинковому комлексу “FATA MORGANA GRAND”,
ресторатору  Олегу Василькову та адміністративній команді під керівництвом Ярини Голубінки. Ну і, звісно, господарям – родині Дулібяник.
Велике спасибі всім учасникам аукціону!

Висловлюємо подяку: Міністерству культуриУКРАЇНИ,
Дрогобицькій міській ралді та її точільникоів Тарасові Кучмі,
МІСЬКОМУ ГОЛОВІ Тарас Кучма, відділові молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР на чолі  з Лесею Пашко,  головному лікареві міста Володимирові Чубі, Дрогобицькій РДА.
ДРОГОБИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ.
За партнерство та підтримку всім ЗМІ:
“Твоє радіо”, “Перший Західний”, “Правда ТУТ”, ґазеті “Медіа Дрогобиччина”, “Дуже радіо”, інтернет-ґазета “Майдан”, медіям “Варто Галицькі Новини”, “РІА-ЛЬВІВ”, “ХІТ ФМ”, “СПАсе”, радіо”Котермак”,”Змістовно”, прес-службі
Дрогобицької міської ради.

Квітковій студії “VN”-розкішні букети!
За партнерство та солідну підтримку особлива подяка торговим маркам:”KLINCOV”, “VILLA KRIM”, “MARLIN”, “АДЖАРІ”.

Дякую за підтримку та довіру нашим спонсорам:
“СТУДІЯ ВОЛОССЯ ЮЛІЇ КУШНІР”.
ВИДАВНИЦТВО “КОЛО”.
ГОТЕЛЬ “ВІЗИТ”.
HoReCa Service.
РОДИНІ ЛЮБОВ ТА ВОЛОДИМИР ГЕМБАРСЬКІ.
“RESPECT” SPA ГОТЕЛЬ.
“ЗОЛОТА КАБЛУЧКА”.
“KREDO BANK”.
МАЙСТЕРНЯ”РОБЕРТ СЕРВІС”.
САНАТОРІЙ “ШАХТАР”.
ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС”ТУСТАНЬ”.
КАФЕ”МАЛЬВИ”.
ТУРИСТИЧНА АГЕНЦІЯ”ГЛОБУС СЕРВІС”.
ТЗОВ”БЛЮМ”.
ВЕСІЛЬНИЙ САЛОН”ІРИНА”.
НАРОДНИЙ ДІМ ім. І. Я. ФРАНКА /Петро Кос/.
МАР’ЯНІ БАРАНЯК.
РОДЗИНКА КЕЙТЕРІНГ.
ГУРТОВА ПЕКАРНЯ” ZDOBLEW. ”
РОДИНІ ДАВЛЮД.
ВІКТОРІЯ БЕРЕЗЯНСЬКА
ЗОРЯНА МИХАЙЛІВСЬКА.
Незалежній валонтерській комісії :
Олександра Возняк.
о.Ігор Цмоканич.
Володимир Бараняк.
А ЩЕ:
Чудовий настрій, та неймовірна енергетика – все це разом зробило цей вечір незабутнім для всіх його учасників. То ж впевнена, що дана традиція з кожним роком лише набиратиме і набиратиме обертів.

Світлини автора