«Український Букет Народів» – це унікальна можливість для мешканців відкрити для себе нові культури свого міста та взяти участь в унікальному для України досліджені різноманіття; громадськість зможе розширити та посилити коаліції організацій, що займаються розвитком громади та опікуються інтеркультурністю. За результатами проекту буде видано інтеркультурний путівник, що посилить інтеркультурний імідж міста, туристичну привабливість й буде одним з інструментів представлення Дрогобича на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Презентація проекту Український Букет Народів: Дрогобич

Інтеркультурна зустріч Змінотворців: Дрогобич 1.0

Довідка:

Інноваційний проект “Український Букет Народів – створення інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження” реалізується у чотирьох пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Українського культурного фонду.

Співорганізатори проекту: Громадська організація “Молодіжна аґенція з адвокації ромської культури “АРКА”, Громадська організація “Арекет”, Громадська організація “Культурний ді@лог”, Благодійна організація “Благодійний Фонд “MLT Museum PLUS”, Комунальний заклад “Лисичанський міський Палац культури”, Громадська організація “Кримська проектно-освітня платформа Q-hub”.

Валерія ВАШКЕВИЧ, координаторка проекту