Відповідне рішення прийнято на підставі звернення ГО «Культурно-історичний фонд «МІФ», ГО «Збережімо спадщину», ГО «Український молодіжний прорив», ДГО «Геліос», ГО «Свій Захист» з метою забезпечення дотримання законності, як основного принципу місцевого самоврядування, керуючись ст. 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2.2.3. Реґламенту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, виконавчий комітет Дрогобицької міської ради.

Відповідно до рішення буде створено незалежну кваліфіковану комісію з фахівців у сфері культури відповідного функціонального спрямування, а саме, музейної справи, мистецтвознавства, історії, етнографії тощо, та/або юриспруденції (надалі – Комісія) для вивчення питання відповідності громадських організацій, що подали заявки на участь своїх кандидатур у жеребкуванні, для визначення персонального складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора музею «Дрогобиччина», вимогам ст. 21³ Закону України «Про культуру».

Головою Комісії призначено начальника відділу культури і мистецтв Олега Яводчака.

Не пізніше десяти календарних днів голова Комісії повинен подати міському голові Тарасу Кучмі на затвердження персональний склад Комісії.

Не пізніше семи календарних днів від моменту затвердження персонального складу Комісії Комісія повинна подати міському голові Тарасу Кучмі на затвердження висновок щодо відповідності громадських організацій, що подали заявки на участь своїх кандидатур у жеребкуванні, для визначення персонального складу конкурсної комісії по проведенню конкурсного добору на посаду директора музею «Дрогобиччина», вимогам ст. 21³ Закону України «Про культуру».

Начальника відділу культури і мистецтв Олега Яводчака зобов’язано зупинити проведення конкурсного добору на посаду директора музею «Дрогобиччина».

Прес-служба ДМР