Конкурс проходив у Львові у три етапи. Перший етап був заочним – учасники надсилали свої твори по Інтернету, журі відібрало найкращі з робіт, і торік авторів було запрошено до Львова на очний етап. На кількаденному пленері юні художники з України та інших країн світу малювали львівські краєвиди і автопортрети. Кращі роботи були виставлені на сайт часопису «Арт-клас», після онлайн-голосування і оцінювання журі було визначено фіналістів конкурсу. Протягом трьох днів – з 27 до 29 травня – фіналісти створювали композиції на тему «Світ навколо мене». Урочисте нагородження переможців відбулося перше червня на Святі дитячої творчості у Львівському Палаці Мистецтв.

                                                                                       Юна малярка з мамою

Оксана створила картину під назвою «Янгол України». Своєю черговою перемогою  у малярському конкурсі дівчинка спростовує стереотип, що на дітях природа відпочиває. Ба навпаки: в талановитих батьків і діти талановиті.

 

                                                                                       Оксанка зі своїм Янголом

Довідка:

Оксана Черняєва народилася сьомого травня 2013 року в Скоп’є (Македонія). Мама – українська письменниця Анна Багряна, тато – болгарський поет, бард і драматург Димитр Христов.

Переможець міжнародних конкурсів дитячих малюнків “Намалюй маму або тата” (друге місце, 2017, Болгарія), “A child was born, a Son was given to us” (перше місце, 2017, Болгарія), “Caves in the eyes of our children” (“Печери очима дітей”, третє місце, 2018, Україна, а також національних конкурсів: «Кажани – наші друзі» («Прилепите – нашите приятели», перше місце, 2018, Болгарія), «Моя мрія» (номінація: «Кращий оригінальний стиль», 2018, Україна), «Яскравий півень» ( «Шарено петле», 2018, Болгарія), «Один день в Національному заповіднику «Русенський Лом» («Един ден в Природен парк «Русенски Лом», 2018, Болгарія), «Життя одного лелеки» («Живот на един щъркел», 2018, Болгарія) тощо.

У червні 2018 року  стала учасником другого етапу Міжнародного форуму дитячої творчості “Золотий мольберт”/“Golden Easel” (Львів, Україна), а також представила свої роботи на церемонії нагородження Першого Міжнародного літературного конкурсу «Молода КороНація» в Києві.

Малюнки друкувалися в ґазеті для дітей “Абетка казок” (Львів), в журналі «Арт-клас» (Львів), у болгарському електронному журналі «Щъркели» («Лелеки»).

Проілюструвала книжку Анни Багряної «Приказки от градския парк» («Казки з міського парку»), Софія, 2019.

Живе в столиці Болгарії, літо проводить з мамою в Україні.