Час збігає швидко, й сьогодні вельми популярна кнайпа – дрогобицький бар «Холодний Яр» зустрічає свій десятий день народження.

Багато чого було тут, сотні людей із вдячністю згадують свій відпочинок у затишному локалі подружжі Лесі та Ігора Миськових.

 

А вже гості та учасники Шульцфесту й поготів.

Вельми популярна ця кнайпа в письменників та мистців. Бували та бувають тут Юрій Андрухович, Юрій Винничук, Наталія Бельченко,Олександр Ірванець, Анна Багряна, Ґжеґож Ґауден, Пьотр Луц’ян, Оксана Луцишина, музиканти гурту «Карбідо» з Польщі, голова Фундації «Бережімо спадщину» з Любліна Артур Дерлікевич, гості театру «Альтер, дрогобицькі музиканти й журналісти, нащадки бурґомістра Яна Нєвядомського, учасники численних конкурсів та конференцій, що відбуваються в місті…

                                                               Ігор Миськів з авторкою “Майдану”, письменницею Анною Багряною

Й передовсім вражає простота та демократичність закладу, тому серед прихожих можна зустріти й пересічних дрогобичан, і вельми заможних підприємців, і політиків різного рівня, й знаменитостей.

А кухня тут яка?! Фантастичний банош, напрочуд смачна й запашна квасолька по-домашньому (себто бретонська), гречана кашка з мачанкою, якої не скуштуєте на Дрогобиччині більше ніде. А вже оселедець та сальце від пані Лесі – це вже справжня леґенда знаменитої кнайпи.

Ну і, звісно, камерна, майже хатня обстановка, де клієнтам не просто раді, їх приймають, з ними спілкуються як зі своїми, як з родичами. Тому таким популярним і став за десятиліття наш «Холодний Яр».

Сьогодні в день ювілею вдячні відвідачі щиро вітають подружжя Ігора Михайловича та Лесю Іванівну Миськових , барменку Лесю Скалич, весь колектив закладу й усіх причетних до його творення розвою та нинішньої діяльності й щиро  зичать процвітання, збільшення числа гостей, давно очікуваного відкриття другого поверху й нових кулінарних несподіванок у стравосписі.

Редакція “Майдану” долучається до привітань та бажає закладу з роси і з води на многая благая літа.