Не забудьте взяти з собою  з собою смаколики та улюблені безалкогольні напої. Запрошуйте друзів, товаришів – взагалі всіх небайдужих і зацікавлених, що живуть у вашому місті, але знайомі вам лише з віртуального простору соціальних мереж.
Ділитимемося  цікавими ідеями, проєктами і цікавими переписами різноманітних страв національних кухонь.

Разом куштуватимемо літні обідні страви, дискутуватимемо, жартуватимемо, слухатимео музику й ближче пізнаватимемо один одного.

Будьмо добрими сусідами один одному!

Інтеркультурна зустріч Змінотворців – це подія, створена з метою об’єднання різного культурного середовища для спілкування, обміну ідеями та досвідом, налагодження нових контактів, створення та запвтілення  нових проектів.

Контактна особа – Амет Бекіров координатор проєкту в Дрогобичі +380978875983 ngoareket@gmail.com

Родзинкою зустрічі буде майстер-клас з плетіння Мандали.

Довідка:

“Мандала Birlik» («Єдність») виникла в дитячому клубі  «Çiçek» ( «Квітка») у Львові, де першого квітня в День захисту дітей Амет Бекіров  з товаришами ознайомили дітей з Конвенцією про Права Дитини. Стаття 14:  треба  поважати право дитини на свободу думки, совісті та релігії; стаття 30: дитина має право на свою культуру та мову.

Дітям розповіли, що в Ісламі заборонено малювати і створювати образи людей і тварин, але дозволено малювати дерева і рослини. Тому в мечетях можна побачити дивовижні геометричні візерунки.

Сама Ідея вельми пасує  нашому проєкту «Український Букет Народів», адже в багатьох культурах є мистецтво плетіння. Майстер-класом плетіння «Мандали Birlik» ініціатори показують суть і головну ідею багатокультурного проєкту.
Інноваційний проект «Український Букет Народів – створення інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження», який втілюють громадські активісти в чотирьох пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей.

Проєкт здійснює Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду.

Співорганізатори проекту: Громадська організація «Молодіжна аґенція з адвокації ромської культури «АРКА», Громадська організація «Арекет», Громадська організація «Культурний ді@лог», Благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», Комунальний заклад «Лисичанський міський Палац культури», Громадська організація «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub».