Село, а в ньому люди

Ну найперше виявляється всі в нашому, за перепрошенням, місті всіх, за перепрошенням,знають. Ше не встигли з 1+1 зняти шоу, а всі вже знали, хто на яку жінку, якого хлопа поміняв. Гуділи всі: магазини, базари, фриз’єрні, два заводи, дитячі садки, школи, ратуша, вулиці, будинки, перехожі, продавці і покупці, діти, старі, малі, жінки, хворі, багаті, мало імущі, діти війни, студенти, домогосподарки….

І змішалось всьо, і люди і коні. (хто ще не видів ось вам ссилка, прошу переглянути)
http://muzoff.com.ua/news/drogobich_minjaju_zhinku_video/2011-02-16-1788

Як то все було, на Міська Чистого не прискіпливий і самий об’єктивний на світі погляд

Коли та бідна вчителька переїхала на тиждень до власниці шрота в її вілію на Франка, то певно вх….ла, і то тільки перший раз. Бо стала і зіркою, і Жанною Д’Арк водночас.

І тут полізли з усіх шпар архетипи дрогобицького рагулізму.

Виявляється можна мати шестеро наймитів, велику хату, чоловіка файного, морозилку з купою м’яса, свої порядки, косметику від Айвон, і великий лексикон рускіх матів, а з другої сторони виявляється можна мати квартиру на В. Великого, вчительську зарплату, чоловіка який працює на заводі, купу неперевірених зошитів, і спліснілі хідники на кухні, і навіть не матюкатись з того приводу, а грати на гітарі.

Так сталося, що ті два світи злилися, і потрапила вчителька Галя до пані Шротової в хороми, а пані Шротова до вчительки Галі в помешкання.

Свінг пригоди пані Шротової і вчительки Галі в межах одного дистрикту

Як на мене, я би свою жінку ні на яку не поміняв, і ні до одного хлопа би не відпустив, навіть за вісім тисяч, які заплатили учасникам того цирку, бо шо не кажіть, а ні один галицький порєдний хлоп свою жінку в найми не віддаст, най ліпше на него робит. І тим більше брудні банячки показувати на всю Україну то не дай Бог,.. не по-галицьки то, то публіка на всьо місто.

Але дідько з тими банячками, і з бабами взагалі, ви їх хлопів виділи? Шо пані Вчителька, шо пані Шротова мають обидві жіноче щастя, яке мусить і одна і друга файно за тойво міцно тримати, би не втікли, нема їм, тим жінкам на шо нарікати, поки в Дрогобичі такі два хруні живут, шо жінками ся поміняли, і ше ся з того тішили, шо ними як йолопами попихали в різні сторони. Роль нашого рідного дрогобицького хлопа зводиться (принаймні в тому шоу) до того, би в «Женеві» в Трускавці, чужу кобіту в басейні за коліно помацати, а потім зато піз….лєй отримувати ше не один квартал. З тих ревнощів одна з кобіт навіть портки притарабанила до другої до хати, як символ неспростовних речових доказів, і кинула їй межи вочі. (дивіться на відео) ….

-Шо ж ти лишила свої сподні в мого чоловіка в спальні га?

– Та я їх вже пів року не ношу, бо слава Богу в них не влізаю!

– ?

-!

І на маєш, ось тобі два світи, в межах одного дистрикту, світ пані Шротової з її намальованими на червоно варгами, з підставними споднями чужої кобіти, неприхованими ревнощами, суцільними матюками на камеру, понтами для приїжджих, і комплексами, котрі притаманні жінкам, про вік і решту нюансів яких так тепло і відверто писав сам Бальзак.

Пані навчителька Богу духу не винна, котра живе собі скромно, має спліснілі хідники в кухні, малу зарплату, двоє дітей, файне почуття гумору, і на відміну від пані Шротової має все ж таки певні обов’язки, робить (робила) в школі вчителькою…

Інформаційна бомба

На момент, коли я набираю зара той текст на компютері, є достовірна інформація, шо пані Галя вчителька з першої школи, написала з того всього заяву на звільнення. Чи сама, чи під тиском інших осіб мені не відомо, але то шо її пішли через резонанс навколо шоу «міняю жінку» то факт. Та мало того, сам пан війт Радзієвський виступали по рідному «Алсету» і возмущались моральним обліком пані Вчительки рідної мови і літератури…. Як моя бабця казала «за що, за котре?».

І справді,а шо такого зробила та вчителька, щоб її каменувати дрогобицькою бруківкою привселюдним товаріщескім судом, як при совку? Чи може її особисте життя і стан речей навколо неї обходить не тільки її, але і міськвно, і Ратушу разом з паном мером? І всіх решту офіційних осіб включно з генсеком ООН і папою Бенедиктом 16? Всі раптом стали такими моральними, шо аж нема на то ради. Накинулись на ту бідну Галю, і приписали їй привселюдно вже таку призабуту «амаралку».
Одним словом най жиє совок в окремо взятому регіоні (прикро лише, що саме в нашім з вами) .

Але чомусь при тому всьому не була зачіплена пані Шротова з Франка вулиці,яка протягом тої злощасної передачі матом крила, що від телевізора треба було дітей відганяти, і навіть тих, яким та пані читала лєкцію про любов до України, патріотизм і партизанку… в першій школі. І чому ми всі про то говоримо взагалі?

Але раз так то мушу признатись і робіт зо мнов шо хочете… тож увага:

Особисте зізнання Міська Чистого, адресоване всім офіційним хруням в нашому високоморальному, і глибоко пуританському місті

Я вам мушу признатись я деколи як пердну, то сильно смердит, а ше я кидаю шкарпетки під диван, длубаюсь в носі, і як вип’ю пива, то можу голосно бекнути, я аморальний бо матюкаюсь, і хожу в туалет.

Прошу:
звільніть мене з роботи, я тоже майже вчительом працюю, і позорю то святе звання педагога, яке місцева, і взагалі загально офіційна влада мали в тому місці звідки в мене смердит як я пердну.