Володарка незалежної премії «Тріумф», співачка та композитор Діана Арбєніна буде зірковим тренером у проекті «Голос країни» на телеканалі 1+1. Діана представлятиме музичний жанр рок, який є одним із найпопулярніших в Україні.

Нагадаємо, за правилами шоу «Голос країни», після попереднього відбору голосів до команди приєднується чотири зіркових тренери – музиканти, які досягли найвищих результатів у певному музичному жанрі. Жанри обрано за рівнем їх популярності серед українців – це фолк-рок, рок, поп, та так звана поп-опера. Зіркові тренери проведуть наступний етап відбору учасників «Голосу країни» – сліпі прослуховування, де тренери сидітимуть спиною до сцени, щоб обирати саме вокал, а не зовнішність чи артистизм. Кожен тренер набирає свою команду та надалі допомагатиме її учасникам максимально реалізувати свої вокальні дані.

Діана Арбєніна прокоментувала: «Я погодилася на участь у «Голосі країни» тому, що тут я буду займатися справою, яку люблю – музикою. Я готова ділитися із людьми тим, що вмію робити. У своїй команді я хочу бачити розкутих людей. Потрібна душа, потрібна цікава особистість, харизма. Я розраховую на те, що учасники будуть талановиті. Щодо тренерської роботи, ми повинні розуміти головне – ми працюємо над створенням чогось нового. Я буду жорстким та справедливим тренером.

Як уже повідомлялося, незабаром на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра шоу “Голос країни”. Це – масштабний та професійний український телепроект. “Голос країни” – не традиційне талант-шоу, тут не буде кумедних номерів і смішних учасників. У цьому проекті важливі тільки вокальні дані, тому попередній кастинг проходить і серед професійних вокалістів. Зіркові тренери – професіонали найвищого рівня у своєму музичному жанрі – ставляться до учасників шоу як до колег, вокалістів не будуть змушувати змінюватися. Команди працюватимуть разом для відточування вокальних даних кожного. Музичним продюсером проекту буде Костянтин Меладзе, найуспішніший музичний продюсер СНД.