Як повідомила низка обласних засобів інформації, вчора 29 березня, під час пленарного засідання Львівської обласної ради між двома депутатами-дрогобичанами, Михайлами Сендаком (ПР) та Задорожним («Свобода») виник конфлікт, що переріс у бійку з матюками.

Причиною став виступ на засіданні Михайла Сендака, який з трибуни повідомив про звернення на його ім’я керівника Дрогобицького газового управління про борг Михайла Задорожного за спожитий у власному будинку газ. Пан Сендак у свою чергу звернувся до голови облради з проханням перевірити цю інформацію і вплинути на депутата, який так «не патріотично» себе поводить стосовно українського газу.

Як результат, – нерви депутата Задорожного здали і безпосередньо в сесійній залі між двома Михайлами виникла перепалка, яка переросла у взаємне рукоприкладство та обмін далеко не депутатською лексикою.

Коментуючи цю ситуацію журналістам, опоненти не припиняли закидати один одному старі звинувачення, до яких тепер ще й додали банальну «битовуху».

Так, Михайло Сендак зазначив: «Це не конфлікт, на мою думку, людина трошки зірвалася… Він обзивав мене різними словами, матом крив. Хвора людина, напевно». Також голова Дрогобицької РДА вважає Задорожнього «торгашем», оскільки той отримав торгову освіту.

Після такого коментаря опоненти знову зійшлися у двобої, під час якого Задорожній кілька разів назвав Сендака «виродком».

В свою чергу, Михайло Задорожний вважає, що Михайло Сендак прагне помститися свободівцю за те, що той тричі піднімав на сесії Дрогобицької районної ради питання про відставку з посади голови РДА.

Також він зазначив, що Сендак обклав хабарами усіх керівників району й навіть вимагав хабар у нього особисто. За словами керівника Дрогобицької райспоживспілки, за півроку роботи на своїй посаді голови РДА Сендак купив собі автомобіль вартістю 100 тисяч доларів.

Повісив на Сендака Задорожний і «кримінальний ігровий бізнес» у центрі Дрогобича та наостанок заявив, що в Сендака самого є заборгованість з квартирної платні на суму сім тисяч гривень.

Щодо власного боргу за газ Задорожний пояснив, що насправді у нього є 540 грн. переплати за газ, проте він платить не за квитанцією, а за розрахунковою книжкою, і Дрогобицьке газове управління не хоче йому цю плату зарахувати.