Телеканал «1+1» розпочав зйомки професійного вокального шоу «Голос країни». Із 5 000 учасників всеукраїнського кастингу обрано 150, які тепер виступатимуть перед зірковими тренерами та змагатимуться за місце у команді «Голосу країни». До наступного етапу пройде лише 56 чоловік.

150 вокалістів, яких музичний продюсер проекту Костянтин Меладзе обрав із усіх учасників кастингу, беруть участь у «сліпих» прослуховуваннях – тренери слухають їх сидячи спинами до сцени, та обертаються лише якщо вокал їх справді вражає. Таким чином, досягається основна мета шоу «Голос країни» – учасників оцінюють лише за якість вокальних даних, а не за зовнішність чи артистизм.

– Це дуже важливий етап, – пояснює продюсер проекту «Голос країни» Ірина Іонова. – Саме на цьому етапі кожен із 4 зіркових тренерів набирає собі команду із 14 співаків, які будуть змагатись за перемогу у прямих ефірах. Хочу звернути увагу на те, що в проекті немає журі, а є тренери, наставники. На етапі «сліпих» прослуховувань вони сидять до учасників спиною і слухають лише голос претендента, який співає на сцені під акомпанемент джаз-бенду. Якщо вокальні здібності учасника подобаються комусь із тренерів, вони повертаються до нього обличчям. Це означає готовність тренера взяти цього вокаліста до себе у команду.

Надалі команди змагатимуться за перемогу у шоу разом із тренерами, тому до кожного вокаліста у «Голосі країни» ставляться як до колеги і партнера. Їх не будуть змінювати, не змушуватимуть співати у не звичному жанрі – лише розвиватимуть талант, який у людини уже є. Зіркові тренери – Діана Арбеніна, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов та Стас П’єха.

– В нас підібралась дуже класна команда, – каже Олександр Пономарьов. – Всі тренери, як на мене, дуже цікаві особистості, а від цього змагання наших учасників теж стають тільки цікавішими.

– Я зіткнулась з тим, що цей проект накладає велику відповідальність, – ділиться Діана Арбеніна, яку команда «Голосу країни» охрестила «совістю проекта». – На проекті немає слабких вокалістів, тому нам часто доводиться говорити «ні» людям, які мають гарний голос, але не мають, що сказати слухачеві. Якщо у людини немає «своєї ноти», їй нема що робити на сцені. Я шукаю тих людей, для котрих їх голос – це їх інструмент, яким є що сказати. Це для мене найголовніший критерій.

Головний приз проекту «Голос країни» – унікальний шанс для вокаліста вийти на світовий рівень та розпочати професійну музичну кар’єру – контракт на запис та випуск альбому в найбільшій рекординговій компанії світу Universal Music Group.

Ведучий проекту – Андрій Доманський. На цьому етапі зйомок він зустрічає учасників після виступу та спілкується з їх родиною за лаштунками.

– На сцену «Голосу країни» виходили навіть відомі у нашій країні вокалісти, – відкриває секрети зйомок Андрій. – І, скажу вам, не завжди наші тренери повертались до них обличчям. Через це навіть були інциденти, але все це ви незабаром побачите в нашому шоу.

Наступні етапи «Голосу країни» – змагання вокалістів у прямому ефірі, де найкращих обиратимуть глядачі – стартує в ефірі «1+1» вже 15 травня. Паралельно із телевізійними ефірами до «Голосу країни» приєднається унікальне Інтернет-шоу: на першому етапі – це будуть спеціальні випуски новин про те, що відбувається на зйомках шоу та з його учасниками, на етапі прямих ефірів – репортажі доповняться он-лайн трансляцією із-за лаштунків. У інтернет-шоу також буде ведучий.

Більше інформації на сайті проекту «Голос країни»: http://goloskrainy.tv

а також у соціальних мережах:

VKontakte — http://vkontakte.ru/goloskrainy
Facebook — http://facebook.com/goloskrainy
Twitter — http://twitter.com/goloskrainy
YouTube — http://youtube.com/goloskrainy