20 червня гостем програми tkachenko.ua буде владика Любомир Гузар, до недавнього часу – голова Української Греко-Католицької церкви. Блаженніший Любомир – один із найавторитетніших представників духовенства і в Україні, і в усьому світі.

В розмові з Олександром Ткаченком Блаженніший Любомир зізнався, що й сам іноді мав немало гріхів. Любомир Гузар висловив свою думку щодо нового глави УГКЦ Святослава Шевчука, та вказав на його «головний гріх», якого той позбавляється день за днем.

Любомир Гузар вважає, що єдина українська церква повинна підпорядковуватись Папі Римському. «Так воно первісно було, і до цього треба вернутись». Також блаженніший вбачає загрозу зі сторони Москви – «Є бажання зі сторони московського патріархату мати дуже поважний вплив на церкву в Україні. Вони стараються присвоїти собі історію київської церкви».

Про різницю життя в Україні та за кордоном, похмурі обличчя перехожих та вказівники на дорогах, скандали в інституті церкви, позицію щодо абортів та розлучень – відверта розмова Олександра Ткаченко із Любомиром Гузаром у понеділок, 20 червня, о 23.05 на телеканалі 1+1